Kantaron Yağıbahçemis organikBien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml
Kantaron Yağıbahçemis organikBien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml
Kantaron Yağıbahçemis organikBien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml
Kantaron Yağıbahçemis organikBien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml

Bien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml (0063)

Fiyat : ₺109,00(KDV Dahil)

Dağlardan topladığımız Kantaron Otu'nu kendi Merolive Zeytinyağımız içinde yaklaşık 6 ay olgunlaştırıp, hiçbir koruyucu ve kimyasal karıştırmadan tamamen doğal yollarla Kantaron Yağı haline getirip sizlere şifa olsun diye hazırlamaktayız.Tamamen Doğal Kantaron Yağı aynı gün kargoda, tek tık'la kapında.

:

 

KANTARON YAĞININ FAYDALARI;

 Doğanın mucizevi bitkilerinden biri olan kantaron son zamanlarda birçok faydasıyla iyice tanınır hale gelmiştir. Kantaron yağının yararlarını sizler için özetlemeye çalıştık.

1-KAN ŞEKERİNİ DÜŞÜRÜR,

Kantaron Yağının Faydaları saymakla bitmez. Önemli özelliklerinden biri kan şekerini düşürücü etkisidir. Düzenli olarak 1 çay kaşığı tüketilen kantaron yağı, kan şekerini düşürmeye ve diyabet hastalarının günlük yaşadığı sorunlara yardımcı olabilmektedir.

 2-CİLTTEKİ YARALARI HIZLICA İYİLEŞTİRİR,

Kantaron Yağının Faydaları arasında en bilineni  yara ve yanıklarda iyileştirici etki göstermesidir. Kantaron yağı yanık yerlerin kapanmasını sağlarken, iltihap oluşumuna da engel olmaktadır.

 3-SAKİNLEŞTİRİCİ ÖZELLİĞİ BULUNUR,

İçerisinde bulunan çok sayıda farklı madde ile birçok olumsuz duruma karşı kullanılan kantaron yağı sakinleştirici bir etkiye de sahiptir.

 4-MİDE AĞRILARINA ÇOK İYİ GELİR,

Kantaron Yağının Faydalarından en bilinenlerinden biri ise mide hastalıkları ( reflü,vs..) tedavisinde yardımcı olmasıdır.

 5-KANAMALARI HIZLICA DURDURUR,

Kantaron Yağının Faydaları birçok alanda şaşırtıcı etki yaratabilir. Bunlar arasında en ilginci ise açık yaralarda ve iç kanamalarda sonlandırıcı bir etkisi olmasıdır.

 6-ROMATİZMA AĞRILARINI DİNDİRİR,

Günlük faaliyetlerin aksamasına sebep olan romatizmal ağrılara fiziksel egzersizler ile son verilebilir. Romatizmal ağrılar ile tüm eklem ve kas ağrılarına karşı kantaron yağı ile masaj yapmak etkili çözümler üretmek için yardımcı olacaktır.

 7-HÜCRE YENİLENMESİNİ HIZLANDIRIR,

Kazalar sonucu oluşan derideki yaraların iyileşmesi, fiziksel koşullara bağlı olarak uzun sürebilir. Buna karşılık kantaron yağının faydaları arasında gösterilen hücre yenileme özelliği sayesinde yaralar çok kısa sürede iyileşebilir ve cilt kendini yeniler.

 8-ANTİBAKTERİYELDİR,

Kantaron yağı, antiviral ve antibakteriyel özellikleri sayesinde virüsler ve bakteriler kaynaklı birçok hastalıkla savaş halindedir. Virüs ve bakteriyel kaynaklı rahatsızlıkları iyileştirici etkisi ile vücudun bağışıklık sistemini de destekler.

 

Etiketler
kantaron, yağı, kantaron yağı, sarı kantaron yağı, gastrit, ülser, kantaron yağı faydaları, Kantaron, Kantaron Yağı, Kantaron Yağı 250ml, Kantaron 250ml, Yağı, Yağı 250ml, 250ml, sağlıklı, doğal, gıda, yaşam, organik, aydın, yenipazar, kantaron yağı fiyatı, kantaron çiçeği, kantaron yağı içilirmi, kantaron yağının faydaları, kantaron yağı nelere iyi gelir, kantaron yağı mide, gastrit, ülser, kantaron otu, sarı kantaron, kantaron bitkisi, sağlıklı beslenme, doğal beslenme, Bien, Bien Bahçemis, Bien Bahçemis Naturel, Bien Bahçemis Naturel Kantaron, Bien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı, Bien Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml, Bien Bahçemis Naturel Kantaron 250ml, Bien Bahçemis Naturel Yağı, Bien Bahçemis Naturel Yağı 250ml, Bien Bahçemis Naturel 250ml, Bien Bahçemis Kantaron, Bien Bahçemis Kantaron Yağı, Bien Bahçemis Kantaron Yağı 250ml, Bien Bahçemis Kantaron 250ml, Bien Bahçemis Yağı, Bien Bahçemis Yağı 250ml, Bien Bahçemis 250ml, Bien Naturel, Bien Naturel Kantaron, Bien Naturel Kantaron Yağı, Bien Naturel Kantaron Yağı 250ml, Bien Naturel Kantaron 250ml, Bien Naturel Yağı, Bien Naturel Yağı 250ml, Bien Naturel 250ml, Bien Kantaron, Bien Kantaron Yağı, Bien Kantaron Yağı 250ml, Bien Kantaron 250ml, Bien Yağı, Bien Yağı 250ml, Bien 250ml, Bahçemis, Bahçemis Naturel, Bahçemis Naturel Kantaron, Bahçemis Naturel Kantaron Yağı, Bahçemis Naturel Kantaron Yağı 250ml, Bahçemis Naturel Kantaron 250ml, Bahçemis Naturel Yağı, Bahçemis Naturel Yağı 250ml, Bahçemis Naturel 250ml, Bahçemis Kantaron, Bahçemis Kantaron Yağı, Bahçemis Kantaron Yağı 250ml, Bahçemis Kantaron 250ml, Bahçemis Yağı, Bahçemis Yağı 250ml, Bahçemis 250ml, Naturel, Naturel Kantaron,