bahcemis organik Kantaron Yağı 250ml
bahcemis organik Kantaron Yağı 250ml
bahcemis organik Kantaron Yağı 250ml

Bahcemis Organik Kantaron Yağı 250ml (0063)

Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)

Dağlardan topladığımız Kantaron Otu'nu kendi Bahcemis Organik Zeytinyağımız içinde yaklaşık 6 ay olgunlaştırıp, hiçbir koruyucu ve kimyasal karıştırmadan tamamen doğal yollarla Kantaron Yağı haline getirip sizlere şifa olsun diye hazırlamaktayız.Tamamen Doğal Kantaron Yağı aynı gün kargoda, tek tık'la kapında.

:

 

KANTARON YAĞININ FAYDALARI;

 Doğanın mucizevi bitkilerinden biri olan kantaron son zamanlarda birçok faydasıyla iyice tanınır hale gelmiştir. Kantaron yağının yararlarını sizler için özetlemeye çalıştık.

1-KAN ŞEKERİNİ DÜŞÜRÜR,

Kantaron Yağının Faydaları saymakla bitmez. Önemli özelliklerinden biri kan şekerini düşürücü etkisidir. Düzenli olarak 1 çay kaşığı tüketilen kantaron yağı, kan şekerini düşürmeye ve diyabet hastalarının günlük yaşadığı sorunlara yardımcı olabilmektedir.

 2-CİLTTEKİ YARALARI HIZLICA İYİLEŞTİRİR,

Kantaron Yağının Faydaları arasında en bilineni  yara ve yanıklarda iyileştirici etki göstermesidir. Kantaron yağı yanık yerlerin kapanmasını sağlarken, iltihap oluşumuna da engel olmaktadır.

 3-SAKİNLEŞTİRİCİ ÖZELLİĞİ BULUNUR,

İçerisinde bulunan çok sayıda farklı madde ile birçok olumsuz duruma karşı kullanılan kantaron yağı sakinleştirici bir etkiye de sahiptir.

 4-MİDE AĞRILARINA ÇOK İYİ GELİR,

Kantaron Yağının Faydalarından en bilinenlerinden biri ise mide hastalıkları ( reflü,vs..) tedavisinde yardımcı olmasıdır.

 5-KANAMALARI HIZLICA DURDURUR,

Kantaron Yağının Faydaları birçok alanda şaşırtıcı etki yaratabilir. Bunlar arasında en ilginci ise açık yaralarda ve iç kanamalarda sonlandırıcı bir etkisi olmasıdır.

 6-ROMATİZMA AĞRILARINI DİNDİRİR,

Günlük faaliyetlerin aksamasına sebep olan romatizmal ağrılara fiziksel egzersizler ile son verilebilir. Romatizmal ağrılar ile tüm eklem ve kas ağrılarına karşı kantaron yağı ile masaj yapmak etkili çözümler üretmek için yardımcı olacaktır.

 7-HÜCRE YENİLENMESİNİ HIZLANDIRIR,

Kazalar sonucu oluşan derideki yaraların iyileşmesi, fiziksel koşullara bağlı olarak uzun sürebilir. Buna karşılık kantaron yağının faydaları arasında gösterilen hücre yenileme özelliği sayesinde yaralar çok kısa sürede iyileşebilir ve cilt kendini yeniler.

 8-ANTİBAKTERİYELDİR,

Kantaron yağı, antiviral ve antibakteriyel özellikleri sayesinde virüsler ve bakteriler kaynaklı birçok hastalıkla savaş halindedir. Virüs ve bakteriyel kaynaklı rahatsızlıkları iyileştirici etkisi ile vücudun bağışıklık sistemini de destekler.